CZ|EN|DE

Galerie

Naše skupina se zúčastnila již desítek akcí, fotografie několika z nich najdete v této sekci.

2011 Zahájení turistické sezóny

K zahájení turistické sezóny 2011 soubor historických tanců Fioretto uspořádal ve spolupráci s městem i zámkem Český Krumlov, Krumlovskými pištci a řadou dalších příznivců historických akcí Dvorskou slavnost v Prokyšově sále a následně i průvod, který prošel centrem města a zámkem. Zakončení proběhlo v zámecké zahradě.

Fotografie © Jan Schinko jr.

2007 Koncert renesanční hudby a tance CHAIRÉ-FIORETTO

23.6.2007 Maškarní sál Český Krumlov

2003 Sulmona Italie

Již potřetí se počátkem srpna 2003 zástupci Českého Krumlova zúčastnili velkolepých historických rytířských slavností nazvaných "Giostra Cavalleresca d´ Europa", které proběhly v rámci společného setkání 12 evropských měst z Itálie, České republiky, Německa a Španělska v italském městě Sulmona (rodiště básníka Ovidia Naso - autora Umění milovat).

Český Krumlov zde opět reprezentovaly především soubory historického tance a hudby Fioretto a Krumlovští Pištci - italsky Pifferarri - vedené paní Věrou Hanzlíkovou, při oficiálních setkáních město zastupovala Mgr. Zdena Flašková z Destinačního managementu ČKRF s.r.o. V neodmyslitelném kostýmu šaška provázel krumlovskou skupinu i Mgr. Lubor Mrázek - správce Oficiálního informačního systému regionu Český Krumlov, na jehož stránkách je k dispozici bohatá fotodokumentace celé akce.

Český Krumlov | www.fioretto.cz

© soubor historického tance FIORETTO o.s. | design by www.csc-sro.cz